DS SERVİS BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİSİ olarak Bursa’nın tüm ilçelerine Beyaz Eşya Servis hizmetini tecrübeli teknik ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

Bursa’nın tüm semtlerinde tecrübeli teknik ekibimiz ile, siz müşterilerimizin memnuniyeti için 7/24 servis hizmeti sunmaktayız.

Bir telefon kadar yakınız


0539 427 32 44 | ŞİMDİ ARAYIN! 
SERVİS EKİBİMİZ GELSİN


Beyaz eşya servisimiz, her marka bulaşık makinesinin montajını, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizi söylemeliyiz. Bu anlamda yerinde beyaz eşya montajını en hızlı ve güvenli şekilde yapan firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Montaj, bakım ve onarım sonrası teknik aletlerinizi de güvenle kullanabilirsiniz.

DS SERVİS olarak firmamız bünyesinde Bosch, Profilo, Hotpoint, Samsung, İndesit, Siemens, Ariston, Arçelik, Beko, Vestel, Regal, Altus ve diğer markaların; Bulaşık makinelerine teknik servis hizmeti verilmekte, ayını zamanda yedek parçaları bulunmaktadır.

Bursa’nın her yerini ağ gibi saran güçlü teknik kadroyu bünyesinde barındıran DS SERVİS BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİSİ her geçen gün daha da güçlenmekte ve siz değerli müşterilemize en iyi hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir…

Tecrübeli teknik ekip, gelişen teknolojiye uyum sağlama ve en önemlisi müşteri memnuniyetini benimsemiş bir servis hizmeti sunmaktayız.

Beyaz eşyalarınızda bakımı, onarımı, arıza tespit, parça değişimi ve diğer tüm teknik işlemlerle ile ilgili desteği, tecrübeli teknik kadromuz ile hizmetinize sunmaktayız. Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Davlumbaz, Fırın, Buzdolabı tamir ve bakımı itina ile yapılır.