DS Teknik Servisi olarak Bursa’nın tüm bölgelerine her markalara “Klima, Kombi, Beyaz Eşya ve Soğutma Grupları Hizmetlerini” vermekteyiz. Bu hizmet için kurulan firmamız sektöründe profesyonel ve güvenilir hizmet anlayışını dünden bugüne sürdürmektedir.

DS Teknik Servisi olarak faaliyet alanlarımız; Çamaşır makinesi servisi, Fırın, Bulaşık Makinesi servisi, Buzdolabı servisi(Beyaz eşya), Klima servisi, Kombi servisi ve Soğutma sistemleri servisi olmak üzere uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize teknik servis veren firmamız haftanın 6 günü kesintisiz olarak sizlere hizmet vermektedir. Sizde “mutlu ve memnun müşteri” olmak istiyorsanız tüm servis hizmetleriniz için bizi tercih ediniz.

Servis Vizyonumuz
Teknik Servis alanında sunduğumuz hizmetin bilimseliğini ve kalitesiyle, ilklerin içinde yer alan lider olamanın yanı sıra her zaman lider kalmayı ilke edinmiş bir servis olmak.

Servis Misyonumuz
Tüm Hizmetlerde, Çağdaş, Güvenilir, Çevreye Duyarlı, Müşteri Haklarına Saygılı, Kaliteli Hizmet Veren, Herşeyden Önce Eğitimi Ön Planda Tutan, Yenilikçi ve Sürekli Kendini Geliştiren Modern servis olmak.

Servis Politikalarımız
Sürekli Kaliteyi Geliştirme Anlayışını Benimser ve Paylaşır Müşterilerimize En İyi Servis, Bakım, Onarım Sunarak Müşteri Memnuniyetini Her Şeyin Üzerinde Tutarız. Sunduğumuz Hizmeti Sürekli Geliştiren Yenilikçi ve Lider Bir Modern Kuruluşuz. Giderek Artan Kaliteli Hizmet Anlayışımızın Güvenlik Şemsiyemiz Altındaki Tüm Müşterilerimize Ulaşmasını Sağlarız.