Beyaz eşya bölge servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızda meydana gelen arızalara hızlı servis hizmetleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, dondurucu ve çamaşır kurutma makinelerinde meydana gelen arızalara hızlı müdahale ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Beyaz eşya arıza tespiti tecrübe ve deneyim gerektirmektedir. Beyaz eşya arıza kodları arızaların olası nedenleri hakkında fikir verirken arızaların tam tespit edilmesi ve onarımının minimum maliyetlerle gerçekleştirilmesi için bilgi birikimi ve deneyim gerekmektedir.


0539 427 32 44 | ŞİMDİ ARAYIN! 
SERVİS EKİBİMİZ GELSİN


 

Beyaz eşya tamiri için hizmet verdiğimiz markalar

Bosch Profilo Arçelik Beko Vestel Termikel
Altus Aeg Ariston Whirlpool Luxel Indesıt
Uğur Simfer Moulinex Auer Fantom Hotpoint Ariston
Arnica Sıemens Regal Fakir Phılıps Samsung

Beyaz eşya servisimiz, her marka beyaz eşya ürünlerinin montajını, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizi söylemeliyiz. Bu anlamda yerinde beyaz eşya montajını en hızlı ve güvenli şekilde yapan firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Montaj, bakım ve onarım sonrası teknik aletlerinizi de güvenle kullanabilirsiniz.

DS SERVİS olarak firmamız bünyesinde Bosch, Profilo, Hotpoint, Samsung, İndesit, Siemens, Ariston, Arçelik, Beko, Vestel, Regal, Altus ve diğer markaların; teknik servis hizmeti verilmekte, ayını zamanda yedek parçaları bulunmaktadır.

Firmamız ile iletişime geçerek beyaz eşya arıza servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızın verdiği hizmetlerde sadece bilgi birikimi yüksek ve deneyimli personel ile hizmet sağlanmaktadır. Beyaz eşya yedek parça temininde de firmamız sizlere uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Orijinal ve %100 uyumlu yedek parça kullanılarak yapılan arıza onarımları sayesinde beyaz eşya arızalarının tekrarlanmaması sağlanmaktadır. Arızalanan beyaz eşyalarınızın en iyi şekilde onarılması ve onarım sürecinin hızlanması için firmamız ile arıza ortaya çıkar çıkmaz iletişime geçmelisiniz. Uygun beyaz eşya servis ücretleri ile arıza onarımı yaptırmak için bizi arayın.