Müşterilerimize en iyi hizmet sunmak için 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz.
Kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikamız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.0539 427 32 44 | ŞİMDİ ARAYIN! 
SERVİS EKİBİMİZ GELSİN


Beyaz eşya servisimiz, her marka beyaz eşya ürünlerin montajını, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizi söylemeliyiz. Bu anlamda yerinde beyaz eşya montajını en hızlı ve güvenli şekilde yapan firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Montaj, bakım ve onarım sonrası teknik aletlerinizi de güvenle kullanabilirsiniz.

DS SERVİS olarak firmamız bünyesinde Bosch, Profilo, Hotpoint, Samsung, İndesit, Siemens, Ariston, Arçelik, Beko, Vestel, Regal, Altus ve diğer markaların;  teknik servis hizmeti verilmekte, ayını zamanda yedek parçaları bulunmaktadır.

PROFESYONEL ÇALIŞANLAR
Bu işin eğitimini almış ve temelde çok sağlam bir deneyim ile yola çıkmış olan kemik kadromuzu her geçen gün büyütüyor ve daha iyi bir kadro ile huzurlarınızda yer alıyoruz.

GARANTİLİ YEDEK PARÇA VE İŞÇİLİK
Sunduğumuz hizmetlerin arkasında duruyor ve yaptığımız işlerde herhangi bir sorun olursa ücretsiz olarak sizlere hizmet veriyoruz.

DONANIMLI ARAÇLAR
Zaman kazanmak için yoğun trafikte hızlı hareket etmek zorundayız ve donanımlı araçlarımız bu aşamada bizim en büyük yardımcımız.