BEYAZ EŞYA SERVİSİ

MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ HİZMET SUNMAK İÇİN MEMNUNİYET SAĞLAMAKTAYIZ.

Hemen Arayın

HAKKIMIZDA

DS Teknik Servisi olarak Bursa’nın tüm bölgelerine her markalara “Klima, Kombi, Beyaz Eşya ve Soğutma Grupları Hizmetlerini” vermekteyiz. Bu hizmet için kurulan firmamız sektöründe profesyonel ve güvenilir hizmet anlayışını dünden bugüne sürdürmektedir.

DS Teknik Servisi

olarak faaliyet alanlarımız; Çamaşır makinesi servisi, Fırın, Bulaşık Makinesi servisi, Buzdolabı servisi(Beyaz eşya), Klima servisi, Kombi servisi ve Soğutma sistemleri servisi olmak üzere uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize teknik servis veren firmamız haftanın 6 günü kesintisiz olarak sizlere hizmet vermektedir. Sizde “mutlu ve memnun müşteri” olmak istiyorsanız tüm servis hizmetleriniz için bizi tercih ediniz.

DS Teknik Servisi

Teknik Servis alanında sunduğumuz hizmetin bilimseliğini ve kalitesiyle, ilklerin içinde yer alan lider olamanın yanı sıra her zaman lider kalmayı ilke edinmiş bir servis olmak.

Servis Misyonumuz

Tüm Hizmetlerde, Çağdaş, Güvenilir, Çevreye Duyarlı, Müşteri Haklarına Saygılı, Kaliteli Hizmet Veren, Herşeyden Önce Eğitimi Ön Planda Tutan, Yenilikçi ve Sürekli Kendini Geliştiren Modern servis olmak.

Servis Politikalarımız

Tüm Hizmetlerde, Çağdaş, Güvenilir, Çevreye Duyarlı, Müşteri Haklarına Saygılı, Kaliteli Hizmet Veren, Herşeyden Önce Eğitimi Ön Planda Tutan, Yenilikçi ve Sürekli Kendini Geliştiren Modern servis olmak.

Hizmetlerimiz

Beyaz eşya bölge servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızda meydana gelen arızalara hızlı servis hizmetleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, dondurucu ve çamaşır kurutma makinelerinde meydana gelen arızalara hızlı müdahale ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Beyaz eşya arıza tespiti tecrübe

...
Beyaz Eşya Servisi

Müşterilerimize en iyi hizmet sunmak için 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikamız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. DS SERVİS olarak firmamız bünyesinde Bosch, Profilo, Hotpoint, Samsung, İndesit, Siemens, Ariston, Arçelik, Beko, Vestel, Regal, Altus ve diğer markaların; teknik servis hizmeti verilmekte, ayını zamanda yedek parçaları bulunmaktadır.

...
Buzdolabı Servisi

Beyaz eşya servisimiz, her marka buzdolabının montajını, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizi söylemeliyiz. Bu anlamda yerinde beyaz eşya montajını en hızlı ve güvenli şekilde yapan firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

...
Çamaşır Makinesi Servisi

Beyaz eşya servisimiz, her marka çamaşır makinesi montajını, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizi söylemeliyiz. Bu anlamda yerinde beyaz eşya montajını en hızlı ve güvenli şekilde yapan firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Montaj, bakım ve onarım sonrası teknik aletlerinizi de güvenle kullanabilirsiniz.

...
Bulaşık Makinesi Servisi

Beyaz eşya servisimiz, her marka bulaşık makinesinin montajını, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizi söylemeliyiz. Bu anlamda yerinde beyaz eşya montajını en hızlı ve güvenli şekilde yapan firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Montaj, bakım ve onarım sonrası teknik aletlerinizi de güvenle kullanabilirsiniz.

...
Klima Servisi

Klima Arıza Servisi olarak bölgede yıllardır hizmet vermekte olan firmamız klima servisi işlerinizi itinayla yapmak üzere kurulmuştur. DS SERVİS Klima Servisi klimanızda meydana gelen her hangi bir sorunu servis göndermek sureti ile yerinde müdahaleler ile çözmekte gerekli gördüğü takdirde teknik servis e alarak arızayı giderip tekrar montaj uygulamasını yapmaktadır.

...
Kombi Servisi

Kombinizin sağlıklı çalışması için düzenli bir periyodik bakım yapılmalı, bu bakımlar beş ay boyunca aralıksız çalışacağından kışa girerken yaptıracak olursanız hem gazdan tasarruf, hemde zamansız arızayı önleme açısından daha iyi olacaktır. Kombi servisine ihtiyaç duyduğunuzda; servis çağırmadan önce muhakkak yapmanız gereken birkaç önemli nokta vardır. Bunlara bakarsanız belki de servise ihtiyaç kalmadan kombiyi çalıştırabilirsiniz.

DS - BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Beyaz Eşya Teknik Servisi

Yılların getirdiği tecrübe, güler yüzlü servis hizmeti, sertifika sahibi tamir elemanları ile çalışma yürüten DS SERVİS TEKNİK Beyaz Eşya Servisi, çağrı merkezine müşterilerden gelen bir telefon ile çalışmayı başlatır. Müşteri memnuniyeti ile sona erecek teknik servis hizmetlerimiz arasında arızalanan beyaz eşya için tamir edilmesi olsa da özellikle periyodik yıllık bakım, montaj gibi konularda da destek verilmektedir. Taşındığınız anlarda çamaşır ya da bulaşık makinesi montajını uzmanı ile gerçekleştirmeniz, sonradan yaşanacak olumsuzlukların da önüne geçmek anlamına geleceğini unutmamalısınız. Ayrıca talep edeceğiniz periyodik bakımlar ile hem olumsuz durumlara beyaz eşyanız için hazır olacak, hem buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi ürünlerinizi daha performanslı ve sorunsuz kullanmanın önünü açacaksınız.

  • Bosch, Arçelik, Vestel, Beko Demirdöküm Samsung beyaz eşya modelleri Buderus Vaillant Winssman Eca, Maktek, Baymak, kombi modelleri Daikin. Mitsubishi, klima modelleri Toshiba, Reg, Regal. Rubenis, Protherm Ferrol, Simens, Ariston, Hotpoint İndesit marka ve modelleri haricinde aklınıza gelebilecek her marka beyaz eşya teknik servisi olarak yeterlilik belgesine sahibiz.
  • Gelişen teknolojileri takip eden uzman personelimiz, farklı beyaz eşya markalarının servis çalışmaları için yeterlilik belgesi olan sertifikalara sahiptir. Sahibi olduğunuz beyaz eşya için bakımdan montaja, arıza giderilmesinden parça değişimine kadar tüm sorumluluk firmamıza ait olacaktır. İşçilik ya da değişen parça için garantili olarak gerçekleştireceğimiz çalışmalarımızda, her zaman uygun fiyat politikasını müşterilerimize yansıtıyoruz. Müşterilerin beyaz eşya teknik servisi hizmeti alırken kaygılarını, yılların vermiş olduğu tecrübe ile çok iyi bilen DS SERVİS Beyaz Eşya Servisi, tüm çalışmasını güven ekseninde gerçekleştirmeye ve en iyi hizmeti sunmaya çalışarak gerçekleştirir. Alacağınız hizmet ile, sorunsuz çalışan ve yaşam konforunuzu kesintiye uğratmayacak biçimde hızlı çözüme ulaşana beyaz eşyalarınıza ulaşacağınızı bilmelisiniz.

Kombi Servisi ve Bakımı

Binanız yada dairenizin yerden yüksekliğini dikkate alarak toz olma olasılığına göre her yıl veya en geç iki yılda bir bakım yaptırmalısınız. Kombiler özellikle hermatik olanlar dışarıdan havayı emip yaktıktan sonra tekrar dışarı verdiği için içine toz dolmakta algılayıcıları (sensörleri) kirletmekte ve arıza sinyaline neden olmaktadır. Bu toz miktarı giriş kat ve birinci katlardan yukarı üst katlara doğru çıktıkça azalmaktadır.

Kombinin bakımını yaptırmak için servis çağırdığınızda izleyecek olursanız, tesisat filtrelerinin temizlenmesi, bacalı kombilerde baca çekiş kontrolü, temizliği, yanma odasının temizliği, hermatiklerde baca fan gurubunun temizliği, genleşme tankın basınç kontrolü, gibi bir dizi işlemin yapıldığını görürsünüz.bu işlemler teknik elemanlarca yapılması daha uygun olur.

Kombi servisine ihtiyaç duyduğunuzda; servis çağırmadan önce muhakkak yapmanız gereken birkaç önemli nokta vardır. Bunlara bakarsanız belki de servise ihtiyaç kalmadan kombiyi çalıştırabilirsiniz.

Klima Servisi ve Bakımı

Klima Arıza Servisi olarak bölgede yıllardır hizmet vermekte olan firmamız klima servisi işlerinizi itinayla yapmak üzere kurulmuştur. DS SERVİS Klima Servisi klimanızda meydana gelen her hangi bir sorunu servis göndermek sureti ile yerinde müdahaleler ile çözmekte gerekli gördüğü takdirde teknik servis e alarak arızayı giderip tekrar montaj uygulamasını yapmaktadır.

  • Servisimiz Bursa da sizlere daha iyi hizmet verebilmenin gayreti içerisinde olup tüm ilçelere ve mahallelere hizmet ulaştırabilmektedir. Servis ücretlerimiz ve yapılan servis hizmetinin garantisi ile ilgili açıklamaları müşteri temsilcilerimizle görüşerek alabilirsiniz.
  • DS SERVİS Klima Servisi uzman kadrosu teknik ekibi ve servisiyle tam donanımlı olarak hizmet vermektedir. Klimanızda oluşabilecek tüm arızalara en kısa zamanda müdahale edebilecek şekilde kurulan bu sistem siz müşterilerimize yerinde servis olanağı sağlamaktadır. Klima Montajı ve Tamiri ile ilgili sıkça sorulan soruların başında gelen yerinde servis olanağı varmı? sorusunun tam karşılığını firmamızda bulabilecek ve Klimanızın yıllık bakım anlaşmasını yaptırabileceksiniz .

FIRIN – OCAK TAMİR SERVİSİ

Beyaz eşya servisimiz, her marka fırın ve ocak montajını, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizi söylemeliyiz. Bu anlamda yerinde beyaz eşya montajını en hızlı ve güvenli şekilde yapan firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Montaj, bakım ve onarım sonrası teknik aletlerinizi de güvenle kullanabilirsiniz.

DS SERVİS olarak firmamız bünyesinde Bosch, Profilo, Hotpoint, Samsung, İndesit, Siemens, Ariston, Arçelik, Beko, Vestel, Regal, Altus ve diğer markaların; Fırın ve ocaklarına teknik servis hizmeti verilmekte, ayını zamanda yedek parçaları bulunmaktadır. Firmamızda aldığınız hizmet 1 yıl servis ve yedek parça garantilidir.

İletişim

Adresimiz

Güneştepe, 1. Fatih Cd, 16160 Osmangazi/Bursa

Email

info@bursadsservis.com
satis@bursadsservis.com

Telefon

0539 427 32 44
0224 242 40 05